Get Adobe Flash player
Araştırma Sorumuz
Ferforje sanatını aşağıdakilerden hangisi daha iyi tanımlamaktadır.
 
Şu anda 3 konuk çevrimiçi
Turkish Arabic Azerbaijani English German Greek Russian
Bina dışında kullanılan ürünler dış mekan ürünleri sınıfına girdiğinden atmosfer koşullarına ve iklim değişikliklerinden Yağmur, nem, sıcak, güneş vb. sebeplerle olumsuz etkilenirler. Bu nedenle dış mekan ürünleri için kullanılacak malzemeler, hava şartlarına, çürüme ve paslanmaya dayanıklı olmak zorundadır.

Asıl anlamı dekoratif demir olan ferforje kelimesi halk dilinde ferforje, ferforge, perforje, perforge gibi farklı söylemlerde ifade edilmektedir.

ADA FERFORJE; Tüm Ferforje ve Alüminyum-Paslanmaz Çelik modelleri ile binanız ve bina çevreniz daha şık, daha kullanışlı, daha sağlam ve daha modern olur.

Ayrıca farklı seçeneklerimizle, her zevke ve bütçeye uygun Ferforje ve Alüminyum-Paslanmaz Çelik üretimleri; ADA FERFORJE personelinin usta elleri tarafından çözüme kavuşturulmaktadır.

Ankara’da Ferforje ve Alüminyum-Paslanmaz Çelik denince ADA FERFORJE Ferforje ve Alüminyum-Paslanmaz Çelik modelleri gelir.

Yılların Demir Sanat Ustası olan Çavuş Güner; bugüne kadar sanatıyla yücelttiği firmalardan ayrılarak kendi sanat atölyesi olan ADA FERFORJE isimli atölyesinde faaliyete başlayarak sizleri büyüleyen sanat şaheserleri ile yeniden buluşturmuştur.

Ateşin bağrında kor olan demirin sanatçı ve teknolojiyle birleşmesinin adıdır ADA FERFORJE.

Demirin Dekor'a dönüştüğü noktadır ADA FERFORJE.

Dekor'a dönüşecekse eğer ATEŞTE SINANMALI DEMİR.

ADA FERFORJE (Çavuş Güner)